NASZE MARKI - BELOVEUROPE

+48 500 051 848
darek@belovpolska.pl
+48 500 051 848
darek@belovpolska.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

NASZE MARKI

MOODS - to szeroki wybór kosmetykó do pielęgnacji twarzy, ciała oraz dedykowanych do pielęgnacji ust czy okolicy oczu. W różnych postaciach kosmetycznych: krem, żel, maski w płachcie, płatki, maski peel-off i kremów BB. Kosmetyki MOODS charakteryzują się wysokimi stężeniami składników aktywnych i bogatym składem. Zapach tych kosmetyków jest wynikiem użytych naturlanych składników. Wszystkie kosmetyki MOODS charakteryzują się wysoką starannością wykonania.
HAN JIA NE Snail Care to specjalistyczna seria kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. W skład serii wchodzą: esencja, krem na noc, żel od poczy i emulsja. Seria ta to nie tylko wysokie stężenie ekstraktu ze śluzu ślimaka ale bogactwo innych składników aktywnych (m.in. masło Shea, witamina E, kwas hialuronowy, wosk pszczeli,...) Kosmetyki z tej serii zapewniają efektywne działanie pielęgnacyjne.
PIAOXIU to czysta witamina E w kapsułkach. Idealna do pielęgnacji twarzy, włosów i rąk. Piaoxiu Vitamin E wyróżnia się szybkim wchłanianiem w głąb skóry (nie pozostawia tłustego filmu). Jedna kaspułka w zupełności wystarcza na twarz i dłonie. Zapewnia natychmiastowy efekt "aksamitnej skóry".
EAST-SKIN to serie masek w płachcie, w któryh skład koncentruje się na jednym głównym składniku aktywnym. Maski EAST-SKIN te są bardzo popularne w Tajlandii.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego